v                                                                                                  
Güç Birimleri Çevirme

Her Şeyi Çevirebiliriz. İşimiz Bu.

dönüştürücü

Her ne kadar yukarıda priz dönüştürücü var olsa da, biz bunu yapamıyoruz. Ancak bu prizden geçen tüm akımları birimler arasında çevirebiliyoruz. Üstelik sadece tek bir birim de değil birçok birim arasında çok iyi dönüştürmeler yapabiliyoruz. Küsüratlar gerek yuvarlıyoruz gerek yuvarlamıyoruz.

Sadece mühendislere, teknikerlere, teknisyenlere ya da elektrikle uğraşan ustalara değil evde kendi işini kendi görmek isteyen insanlara da yani profesyonel olarak bu işle ilgilenmeyen herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Üstelik sadece elektrik ya da elektronik alanıdna değil her teknik alanda her sözel alanda ve diğer gelişime açık tüm rasyonel verileri değerlendirmede kullanıyoruz. Üstelik bunları yaparken de sizin görüşlerinizi önemsiyor, onlara değer veriyoruz. Dahası her zaman için yorumlarınızı yayınlıyoruz. eğer isteğiniz varsa onları da çevirdiğimiz gibi bazen de hatalarımızı kabullenmeyi biliyoruz.

Kusursuz değiliz elbette ama her kusurumuzu telafi etmeyi çok iyi biliyoruz. Klasik bir veri deposu olmaktan ziyade, geliştirilebilir, katkı sunulmaya açık, çözümleyici ve sorun giderici yanlarımız olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda hızlı, pratik ve basit olmayı amaçladığımız gibi derinlemesine ve çeşitlendirici yönlerimizi ön plana çıkarmaktan keyif duyuyoruz.

Çok yakında çok daha zengin bir menümüz olacak. Çok daha iyi çeviriler, dönüşümler ve çözümlemeler yer alacak. Sadece bizi takip edin hatta sık kullanılanlar listenize eklemeyi de ihmal etmeyin. Ayrıca çok yanında sosyal medyada da sayfalarımzla aktif olacağız.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by: Wordpress
Kaynaklar