v                                                                                                  
Altın Birimleri Çevirme

22 Ayar Bilezik Kaç Gram Gelir? Kaç Gr Eder?

Altın ölçü birimleri çevirme rehberinden – 22 ayar altın – gram çevirme ve ayar – gram altın ölçüleri birim çevirme hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

22 AYAR BİLEZİK KAÇ MİLYEM EDER?

Bilezik gibi net gramların olmadığı durumlarda, kaç milyem ya da kaç gram veya kaç lira edeceği belirsizdir. Zira 22 ayar altın bilezik gramı ülkemizde herhangi bir standarda tabi değildir. Örnek vermek gerekirse, 5 gram da olabilmektedir, 100 gram da. Ayrıca işçilik değeri de burada çok önemlidir. Altın gramajı + işçilik + 22 ayar altın dışındaki alaşımların toplamı, 22 ayar bilezik fiyatını verecektir. Bunun dışında bilezikte kullanılan işçilikten kaynaklanan özellikler de bileziğin fiyatının artması ya da azalması yönünde etkide bulunacaktır.

*** 22 ayar bilezik işçilikli kaç gr gelir hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

 

 

One comment

 • hulya
  8 Ekim 2015 - 23:16 | Permalink

  22 ayar bilezik 250 gram olarak altin kac gram altina tekabul eder

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Powered by: Wordpress
  Kaynaklar