v                                                                                                  
Uzunluk Birimleri Çevirme

1 Kilometre Kaç Mil Eder – 1 Mil Kaç Feet

Uzunluk ölçü birimleri çevirme rehberinden – kilometre mil çevirme ve mil feet uzunluğu ölçüleri birim çevirme hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 KİLOMETRE – MİL – KİLOMETRE ÇEVİRME

1 kilometre kaç mil eder? 0,62 mil yapar.
1 mil kaç kilometre eder? 1,6 km yapar.

MİL – FEET – MİL ÇEVİRME

1 mil kaç feet eder? 5280 feet yapar.
1 feet kaç mil eder? 0,0001 mil yapar.

Bu çeviride kullanılan birimler: kaç kilometredir, kaç mildir, kaç feettir.

Yukarıda kilometre – mil hesaplama ve mil – feet hesaplama örnekleri verilmiştir. Burada yer alan arşın hesaplama tablosu ve birim çevirici değerleri yaklaşık değerler olup; bilimsel ve akademik çalışmalar için hazırlanmamıştır. Kesin ve net bilgiler için bilimsel cetveller, hesap makinesi ve akademik ölçü birimi çeviri programı kullanmanız tavsiye edilir.

*** Kilometre – mil- feet hesaplama nasıl yapılır hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır. Buradaki mevcut bilgilerde eksik, hata ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, yine aynı yolla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by: Wordpress
Kaynaklar