v                                                                                                  
Alan Birimleri Çevirme

1 Kilometrekare Kaç Dönüm – Kaç Metrekare Yapar

Alan birimleri çevirme rehberinden kilometrekare – metrekare çevirme ve metrekare – dönüm ölçüleri birim çevirme hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KİLOMETREKARE – DÖNÜM – KİLOMETREKARE ÇEVİRME

1 km2 kaç dönüm eder? 1000 dönüm yapar.
1 dönüm kaç km2 eder? 0,001 km2 yapar.

KİLOMETREKARE – METREKARE – KİLOMETREKARE ÇEVİRME

1 kilometrekare kaç metrekare eder? 1000000 m2 yapar.
1 metrekare kaç kilometrekare eder? 0,000001 km2 yapar.

Bu çeviride kullanılan birimler: kaç dönümdür, kaç metrekaredir, kaç kilometrekaredir
Bu çeviride kullanılan kısaltmalar: Metrekare’nin kısaltması m2, Kilometrekare’nin kısaltması km2, Dönüm’ün kısaltması dönüm

Yukarıda km2 – m2 hesaplama ve dönüm – metrekare hesaplama örnekleri verilmiştir. Burada yer alan kilometrekare hesaplama tablosu ve birim çevirici değerleri yaklaşık değerler olup; bilimsel ve akademik çalışmalar için hazırlanmamıştır. Kesin ve net bilgiler için bilimsel cetveller, hesap makinesi ve akademik ölçü birimi çeviri programı kullanmanız tavsiye edilir.

*** km2 – m2 – dönüm hesaplama nasıl yapılır hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır. Buradaki mevcut bilgilerde eksik, hata ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, yine aynı yolla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by: Wordpress